Vyberte stránku

dva bratři, které přestalo bavit pouze pasivně konzumovat média se rozhodli začít s vlastní příběhotvorbou.

a jaký je jejich cíl? 

Společně s vámi vytvořit jedinečný a nezapomenutelný hrdinský epos.   

POSKYTUJEme NÁSLEDUJÍCÍ SLUŽBY

Mimoškolní aktivity

Chcete pro děti či studenty zajímavý kroužek, který je bude bavit a který zároveň kombinuje osobnostní růst, kreativitu, kritické myšlení, empatii, herectví a mnoho dalšího?

Napište nám vaši představu a my se o vše postaráme.

Teambuilding

Chcete zažít dobrodružství s vaším pracovním kolektivem? Chcete zlepšit komunikaci, skupinového ducha nebo prostě hledáte jedinečný zážitek pro vaše kolegy?

Kontaktujte nás a my vám teambulding na míru sestavíme.

Rent our DM

Máte partu s kterou chcete D&D zkusit, ale neznáte pravidla, nemáte doplňky a vlastně vůbec nevíte, kde začít? 

Vše potřebné, od vypravěče, přes kostky, až po hrací plochu pro vás zajistíme!

Painting Studio

Leží vám doma smutná šedivá miniatura vašeho hrdinného alter-ega nebo dokonce celá armáda? Chcete vylepšit oblíbenou deskovou hru?

Využijte našich zkušených malířů, kteří jim dodají život!

"one shot"

Jedinečný zážitek na jedno sezení pro rodinu nebo přátele. Na jaké dobrodružství se vydáte vy? Na vzdálenou planetu, do fantastické říše či post-apokalyptického světa? 

Zbytek nechte na nás!

Chcete vědět víc?

Často kladené otázky

CO to je D&D a stolní hry na hrdiny?

Dungeons and Dragons je jednou z mnoha stolních rolových her na trhu. V této hře přebírají hráči roli fantasy hrdinů své vlastní tvorby, zatímco jeden hráč přebírá roli vypravěče (Pána Jeskyně, DM, GM) který hráče posouvá v příběhu, staví před postavy překážky a společně s nimi pak vytváří svět ve kterém se nacházejí.

Co potřebuji k hraní D&D?

Základní pravidla pro D&D jsou k dispozici online zdarma. Budete také potřebovat papír a tužku pro psaní poznámek o postavách a alespoň jednu sadu polyhedrálních kostek (kostky s řadou různých stran). Vřele doporučujeme fantastický Starter Set, protože přichází se vším, co budete potřebovat na hru s dostatečným obsahem na několik dní a nocí plných dobrodružství.

Jaký je vhodný počet hráčů a jejich věk?

D&D je vyvážené pro 4-6 hráčů od 12 let věku. Méně hráčů představuje určité výzvy, ale může nabídnout zajímavé příležitosti a to dokonce i kampaně pro jednoho hráče. Skupiny se 7 a více hráči se obtížně provozují, takže je často nejlepší vymyslet způsob, jak zmenšit velikost družiny.

Jaké jsou benefity hraní DND?
  • Zlepšení sociálních schopnosti s vrstevníky
  • Zvýšená sebeúcta a sebevědomí
  • Schopnost se asertivně vyjadřovat
  • Zlepšení rozhodného chování
  • Týmová spolupráce a empatie
  • Silnější kreativní myšlení a schopnosti řešit problémy
Jak dlouho trvá jedno sezení?

Jak dlouho chcete. Ve skupině se rozhodněte, kolik času máte na jednotlivé sezení. Často se hráči pravidelně setkávají, aby si zahráli se stejnými postavami na různých dobrodružstvích, ale můžete klidně hrát třeba jen pár hodin za jediný večer a užít si krátký, napínavý příběh.

Jakou třídu a postavu si mám vybrat?

Každá hráčská postava má své povolání a rasu neboli vlastní sadu jedinečných odborností a schopností. Ty umožňují bojovníkovi zacházet se zbraněmi, nebo čaroději sesílat různá kouzla.

Musíme však pamatovat na to, že zatímco třída bude určovat mechaniku postavy, neměla by vás omezovat v hraní role vašeho hrdiny. Například barbar je klasickou postavou založenou na síle. Nicméně váš barbar může být naopak tichý nebo se distancovat od násilí. Jakmile si představíte mechaniku postavy, jako kmen stromu, můžete si začít představovat prvky hraní role a příběhu, jako větve, které ze stromu odbočují na všechny strany.

Máte jakýkoliv dotaz?

Kontaktujte nás!

Ať už se jedná o spolupráci, nápady, připomínky či cokoliv jiného.